Instalatorstwo Sanitarne Ogrzewcze Gazowe S.C.Nasza firma istnieje od 1989 roku. Zajmujemy się wykonawstwem w zakresie sieci i przyłączy gazowych, wodnych oraz kanalizacyjnych.


Założycielem i obecnie jednym ze współwłaścicieli firmy jest Jerzy Radomski. Kontynuując idee rodzinnego przedsiębiorstwa pozyskiwanie nowych klientów oraz terminowa realizacja zleceń to aktualnie jedno z wielu zadań pozostałych współwłaścicieli spółki -syna Wojciecha oraz córki Małgorzaty. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy po ponad 20 latach pracy, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbając o satysfakcję wszystkich naszych kontrahentów.


Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców stale podnosimy nasze kwalifikacje zapoznając się z wieloma nowinkami z naszej dziedziny. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Dysponujemy również sprzętem, który pozwala nam wykonać zleconą usługę, tak aby klient był usatysfakcjonowany.


Zamówienie

Złóż zamówienie!


Już teraz Możesz złożyć zamówienie bezpośrednio z formularza kontaktowego.


Niezwłocznie oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.


Napisz do nas, przedstaw Nam swoje oczekiwania, a my w jak najszybszym czasie przedstawimy swoją ofertę. KONTAKT.


Nasza firma w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych przez siebie usług współpracuje z wieloma znanymi producentami elementów i podzespołów z branży instalatorskiej oraz firmami świadczacymi usługi na najwyższym poziomie.

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe www Bielsko-Biała. Domena w I roku gratis! Skup katalizatorów ceramicznych i metalowych, filtrów FAP i DPF - szybka wycena - najlepsze ceny! kompleksowa organizacja wesel oraz innych imprez okolicznościowych jak: studniówki, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne, bale i biesiady. Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości, podatków oraz kadr i płac.